MOMENTNØKKEL 200-1000NM 1" DRIVE 2-VEIS 7455-1000
Produktnummer: 208411
Lagerbeholdning:
Salgsenhet: STK
inkl. mva.
Produktdetaljer
  • Dobbel skala i Nm/ft.lb og Nm/in.lb
  • Omfatter momenter fra 1 til 1000 Nm / 11 in.lb til 701 ft.lb
  • Kan brukes med eller mot klokken
  • Testet til en nøyaktighet på ±4 % med og mot klokken
  • Klikksystemet utløser et følbart signal og et lydsignal
  • Faste skrallehoder med 24 til 36 tenner og firkanttapper fra 1/4"" til 1"" (1/4” til 1/2” med hurtigutløser)
  • Robust og slitesterk nøkkel i helmetall med forseglet mekanisme
  • Sklisikkert riflet metallhåndtak som tåler støt, trykk og kjemikalier
  • Størrelse 5 til 340 Nm leveres i halvgjennomsiktig rør med eurohull. Større størrelser i formstøpt plastboks