MOMENTTESTER 50-1100NM 3/4" DRIVE
Produktnummer: 237128
Lagerbeholdning:
Salgsenhet: STK
inkl. mva.
  • Ideelt verktøy for å kontrollere momentnøkler på verksteder og produksjonsanlegg
  • Måleenhet: Nm, lbf.ft, lbf.in
  • Momentområde: 3–2100 Nm dekkes av 4 modeller
  • Brukervennlig (grensesnitt med 4 knapper).
  • Kan brukes med klokken i temperaturområdet -10 °C til +50 °C
  • Kapasitet for opptil 10 målmomentinnstillinger og respektive toleranser
  • Micro USB-kontakten sørger for toveiskommunikasjon med PC-en eller nettbrettet.
  • Ikke noe internt minne, men kan kobles til en ekstern PC eller et nettbrett for datalagring
  • Driftsmoduser: Toppverdi, første topp og sporing
  • Nøyaktighet ±1 % med klokken
  • Visuelt (bakgrunnsbelyst LCD-display)
  • IP40
  • Horisontale og vertikale monteringsalternativer
  • Drives via Micro USB-kontakt, kan også drives av: USB-batteripakke, USB-utgang på PC og i bil. Inkluderer 110 V / 220 V universallader